Портативний автомобільний Автохолодильник Mystery MTC-401 Охолодження + Нагрівання

Автохолодильник MYSTERY MTC-401 об'ємом 40 л охолоджується за допомогою постійного електричного струму, який проходить через термоелектричні напівпровідникові пластини. Одна частина пластин міститься всередині камери холодильника, а інша зовні. У режимі охолодження внутрішні частини пластин охолоджуються, а зовнішні нагріваються. У разі зміни напрямку струму внутрішні частини пластин нагріваються, а зовнішні охолоджуються.
Характеристики:
-
тип автомобільний термоелектричний холодильник
-
принцип роботи термоелектричний (Пельтьє)
-
об'єм 40 л
-
номінальна потужність: 42 Вт
-
напруга: DC 12В / AC 220-240В
-
режим роботи охолодження, обігрівання
-
максимальне охолодження на 14 °C
-
максимальне нагрівання на 55 °C
-
мінімальна температура охолодження 5 °C
-
потужність у режимі охолодження 42 Вт
-
потужність у режимі нагрівання 35 Вт
-
теплоізоляція: пенополиуретан
-
корпус з ударостійкого пластику
-
антибактеріальне покриття внутрішньої частини
-
3 ручки для перенесення
-
функції вбудований вентилятор
-
габарити (ВхШхГ) 43x57x38 см
-
вага 8,6 кг
-
країна виробник Китай
-
гарантія 12 місяців
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Загальний об`єм | 40 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 16 град. |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Зверху |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Дисплей | Ні |
| Термостат | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 55 |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний (Пельтьє) |
- Ціна: 6 920 ₴









