Портативний автомобільний Автохолодильник Mystery MTC-22 Охолодження + Нагрівання

Автохолодильник від прикурювача на 22 л
Термоелектричний холодильник Mystery MTC-22 знадобляться на будь-якому пікніку. Камера досить містка, підходить для зберігання і їжі, і напоїв. Для зручного перенесення холодильник обладнаний ручкою. Ідеально підходить для відпочинку на природі, пікніків, туристичних походів і подорожей.
Для нормальної роботи холодильника необхідно забезпечити достатню вентиляцію. Інакше прилад не зможе працювати належним способом. Захищайте свій холодильник від прямого впливу сонячних променів, ніколи не закривайте вентиляційні отвори й ніколи не використовуйте прилад у закритому, не провітрюваному місці. Найбільший ефект досягається, якщо Ви наповнитьте ваш холодильник уже замороженими продуктами та охолодженими напоями. У такому разі вони не нагріються за умови, що прилад буде весь час увімкнений.
Прилад призначений для збереження температури продуктів, а не для розігрівання холодних продуктів. Гарячі продукти зберігають свою температуру навіть упродовж декількох годин після вимкнення приладу за умови, що кришка закрита щільно.
Основні характеристики:
Тип холодильник автомобільний
Модель Mystery MTC-22
Основний колір чорний
Місткість 22 л
Кількість секцій 1
Максимальна споживана потужність 45 Вт
Охолодження на 18 °C нижче ніж t° окр. середовища
Нагрівання 55 °C
Живлення від прикурювача є
Напруга живлення 12 В
Матеріал виготовлення пластик
Габарити та вага:
Габарити: 36 х 24 х 50см
Вага 3.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 12 В |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Загальний об`єм | 22 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 14 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 55 |
- Ціна: 2 420 ₴



