Портативний автомобільний Автохолодильник Mystery MTC-241 Охолодження + Нагрівання
вверхвниз

Автохолодильник Mystery MTC-241 об'ємом 24 л охолоджується за допомогою постійного електричного струму, який проходить через термоелектричні напівпровідникові пластини. Одна частина пластин міститься всередині камери холодильника, а інша зовні. У режимі охолодження внутрішні частини пластин охолоджуються, а зовнішні нагріваються. У разі зміни напрямку струму внутрішні частини пластин нагріваються, а зовнішні охолоджуються.
Характеристики:
Характеристики:
- напруга DC 12В/AC 220-240В
- об'єм 24 літри
- максимальне охолодження 12-15°C нижче температури довкілля (не нижче ніж +5 °C)
- максимальне нагрівання + 55°C (обмежений термостатом)
- теплоізоляція пінополіуретан
- корпус з ударостійкого пластику
- антибактеріальне покриття внутрішньої частини
- зручна ручка для перенесення
- вага 4.5кг
- габарити (ВхШхГ) 40x 29.5x43 см
- гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Загальний об`єм | 24 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 14 град. |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Зверху |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Дисплей | Ні |
| Термостат | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴








