Портативний автомобільний Автохолодильник Mystery MTC-30
вверхвниз

Автохолодильник від прикурювача на 30 л
Автохолодильник Mystery MTC-30 об'ємом 30 л охолоджується за допомогою постійного електричного струму, який проходить через термоелектричні напівпровідникові пластини. Одна частина пластин міститься всередині камери холодильника, а інша зовні. У режимі охолодження внутрішні частини пластин охолоджуються, а зовнішні нагріваються. У разі зміни напрямку струму внутрішні частини пластин нагріваються, а зовнішні охолоджуються.
Особливості:
- Теплоізоляція — пінополіуретан
- Корпус з ударостійкого пластику
- Антибактеріальне покриття внутрішньої частини
- Зручна ручка для перенесення
Розмір: 49 x 32 x 47 см
Вага: 5.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 68 Вт |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Загальний об`єм | 30 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 14 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴










