Сумка на колесах господарська UFR 94 см, тачка кравчучка

Тачка кравчучка сумка на колесах 94 см.
Увага: прохання уточнювати кольори в наявності.
ПРИЗНАЧЕННЯ І ПЕРЕВАГИ
Господарська сумка на колесах забезпечить вам максимально комфортний шопінг, поїздку на дачу або похід на природу. З її допомогою можна легко перевозити вантажі на великі відстані без надмірного навантаження на хребет. Яскравий колір виробу зносостійкий та стійкий до забруднень.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Сумка виготовлена із водостійкого, стійкого до впливу ультрафіолету поліестеру. Каркас виготовлений з високоякісної сталі.
Зручні коліщата сумки надають їй маневреності і дозволяють з легкістю рухатися асфальтовими покриттями, сходами, пандусами, бордюрами і т.д.
Модель витримує навантаження до 20 кг.
Розмір виробу 94х36х28 см. Вага 2,5 кг.
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Широкий клапан накриває застібку і добре захищає речі у сумці за будь-якої погоди. Сумка-візок оснащена великими колесами, тому вона легко долає нерівності та щаблі на шляху. Після використання виріб легко
скласти до компактних розмірів
Доступні кольори:
- Вишневий з язичком Лондон
- Чорний із язичком Лондон
- Червоний з язичком Лондон
- Коричневий зі світлим язичком Лондон
- Коричневий з коричневим язичком Лондон
Комплектація:
- Сумка: 1 шт
- Колеса: 2 шт
- Упаковка: поліетилен
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 940 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴









