Машинка-трансформер на пульті радіокерування управління жестами ZIPP Toys 3966 Зелений
вверхвниз

Потужний позашляховик трансформер на радіоуправлінні 3966 ZIPP Toys (2,4G) повний привід 4х4 який здатний долати складні перешкоди і трансформуватися всього однією кнопкою. поїде з іншого боку верх чи низ особливого значення цієї машини немає
Він виглядає вражаюче — має великі колеса, має високий ступінь деталізації та оснащений дистанційним керуванням за допомогою пульта та світловими ефектами, може маневрувати вперед, назад, вліво та вправо навіть по складних, нерівних поверхнях. Юні любителі пригод зможуть придумати безліч сюжетів для гри самостійно або в компанії друзів.
Характеристики:
- Радіо керування
- Двигун: Електричний.
- Привід моделі: Повний (4WD).
- руху машинки: вперед / назад, вліво / вправо
- поворот на 360°, дріфт вліво/вправо
- трансформація в арку
- імітація вихлопу (водяний пил/пар)
- можливість керування жестами (додатковий пульт-браслет)
- Швидкість: до 15 км/год.
- Дистанція радіоуправління: до 40м.
- Тип моделі: Баггі.
- Тип елемента живлення: Ni-MH
- Спосіб заряджання акумулятора: від мережі 220 вольт.
- Акумулятор: 7,4V, 1200mAh.
- час роботи – до 30 хв
- час зарядки – до 180 хв
- розмір машинки - 39*22*12 см
Комплектація:
- Машинка-трансформер
- Пульт управління, батарейки 2*1.5V AA (не входять до комплекту)
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipp Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Баггі |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Радіус дії | 40 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 12 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ємність акумулятору | 1200 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 125 ₴










