Електродуховка Електрична піч LIBERTON LEO-380 Red (38 л)

Електродуховка Liberton LEO-380-Black виготовлена в класичному кольорі, має приємний зовнішній вигляд, не громіздкі габарити. Мікрохвильова піч із легкістю розміститься на вашій кухні, ставши справжньою її прикрасою. Для швидкого відтавання м'яса, риби, тіста та інших інгредієнтів із холодильника використовуйте режим розморожування. Продукти будуть готові до приготування за лічені хвилини, зберігши свою структуру й аромат.
Характеристики:
- тип духовки електрична
- об'єм камери 38 л
- термостат 250 °C
- тип керування механічне
- потужність 1600 Вт
- кількість режимів приготування 3
- програми: верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, верхнє + низьке нагрівання,
- функції приготування: гриль, запікання, випічка, хлібопічка
- таймер 60 хв
- автовимкнення: є
- звуковий сигнал: є
- внутрішнє покриття: неіржавка сталь
- матеріал корпусу: емальований метал
- напруга 220 В
- світловий індикатор
Комплектація:
- прямокутний деко; решітка для гриля
- габарити (ВхШхГ) 40х51.8х32.9 см
- габарити в пакованні (ВхШхГ) 38.3х56х41.7 см
- вага 6.2 кг
- вага в пакованні 7.86 кг
- країна-виробник товару Китай
- країна реєстрації бренда Німеччина
- гарантія 12 місяців
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
ОПЛАТА І ДОСТАВКА

Оплата виробляється за фактом отримання товару на відділенні Нової Пошти.
Також можлива предоплата на картку Приватбанка. Це дасть змогу трохи заощадити на комітеті за накладену платеж, у разі, якщо доставка буде здійснюватися Новою Пікою.

Доставка територією України здійснюється через кур'єрську компанію «Нова Пошта»
Вартість доставки по Україні — приблизно 70 грн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип управління | Механічне |
| Об`єм | 38 л |
| Максимальна потужність печі | 1600 Вт |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Глибина | 329 мм |
- Ціна: 3 399 ₴



